start

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

WP 20161110 16 38 16 Pro

 

11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Dzień ten przypomina 123 letnie dążenie kilku pokoleń Polaków do odzyskania, utraconej na skutek zaborów, niepodległości. Z tej okazji uczniowie klasy V b i VI b przygotowali program dla Rodziców, uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły upamiętniającą 98 rocznicę tych wydarzeń. Przygotowany

pod kierunkiem nauczycielek, podkreślony dekoracją i plakatami program okazał się świetną lekcją historii, przypominającą wydarzenia, jakie minęły od pierwszego rozbioru Polski do odzyskania przez nią niepodległości. Dzieci, za pomocą wierszy i pieśni patriotycznych, przedstawiły tragiczne losy naszej ojczyzny i trudną drogę do odzyskania wolności. 

11 listopada 2016 r. Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem przypinali mieszkańcom naszego miasta Kotyliony Narodowe. Akcja została przyjęta z dużą sympatią mieszkańców.

 

szkoła

 

 

Logo Szkoła w Pilotażu Programowania

 

 

logo LS
 

 

e-Dziennik

 

Librus Synergia

 

 

zielona-flaga

 

180x150 01

    

 wolontariat

 

polub-nas-na-facebook

 

licznik odwiedzin strony:Darmowy licznik odwiedzin