start

ŻEGNAJCIE KSIĄŻKI, WITAJCIE WAKACJE!

23 czerwca to radosny i długo wyczekiwany przez naszych uczniów dzień. Ciężką pracą i wytrwałością dzielnie dotrwali do końca roku szkolnego i stawili się na uroczystości zakończeniu roku szkolnego 2016/2017. Po zakończeniu ceremonii wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa. Życzymy naszym uczniom i ich rodzinom bezpiecznych wakacji, pełnych pięknej pogody i niezapomnianych wrażeń!

 

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

 

szkoła

 

 

Logo Szkoła w Pilotażu Programowania

 

 

logo LS
 

 

e-Dziennik

 

Librus Synergia

 

 

zielona-flaga

 

180x150 01

    

 wolontariat

 

polub-nas-na-facebook

 

licznik odwiedzin strony:Darmowy licznik odwiedzin