samorząd uczniowski

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2025/2026
W dniu 8 października w naszej szkole odbyły się 🗳️wybory na przewodniczącą/przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Frekwencja była bardzo wysoka – w głosowaniu wzięło udział 270 uczniów, z czego 259 głosów było ważnych, a 11 – nieważnych.
Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania przewodniczącą szkoły została Julia Waśkiewicz z klasy 7c‼️💪
Jej pracę będą wspierać:
🔹 Zastępca przewodniczącej – Alan Alturowicz z klasy 8a
🔹 Sekretarz – Alicja Pakowska z klasy 8b
Serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatkom i kandydatom za udział w wyborach oraz aktywność w kampanii.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów oraz owocnej pracy na rzecz całej społeczności szkolnej**!
Opiekunowie SU:
Karolina Król, Monika Klimaszewska













